Yazılım Kursu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yazılım Kursu Alarak yazılım öğrenebilir miyiz?.

Doğru yöntem ve tekniklerle bir yazılım kursu almanız halinde kesinlikle öğrenirsiniz.

Neden Yazılım Öğrenmeliyiz?

Steve Jobs, bir röportajında kendisine yöneltilen bir soruya şu şekilde cevap veriyor:

“Bu ülkedeki herkes bilgisayarın nasıl programlanacağını, bilgisayar dilini öğrenmeli, çünkü sana nasıl düşüneceğini öğretiyor, yazılım öğrenmeyi sosyal bir sanat olarak görüyorum, herkesin alması gereken bir şey olmalı” dedi.

Buradan da anlayacağınız gibi yazılım günümüzün en önemli mesleklerinden biri. Yazılımın vazgeçilmezi ise programlama dilleri. Pekiyi programlama dili öğrenirken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi programlama dili ile yazılım hayatına başlamalıyız gibi sorular sıkça sorulmaktadır.

Bu Sorulara Cevaplar Bulalım...

Evet Yazılım öğrenmeye nereden başlamalıyız? 

Öncelikle sektörde en çok kullanılan dilleri tespit etmeliyiz. Bu dillerden birini kendimize hedef olarak belirleyip kesinlikle en ince detayına kadar öğrenmeye çalışmalıyız. Özellikle projeler gerçekleştirerek, senaryolar oluşturarak ve güncel örneklerden yola çıkarak gerçek hayattan canlı projelerle çalışmak dili öğrenmede çok önemli olacaktır bizim için. Çünkü teorik bilgileri canlı hayata dökmeden yani kod yazmadan tam öğrenme gerçekleşmez.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ve Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Bu şekilde Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aryıca Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor göz önüne alarak sit amet, consectetur adipiscing elit. Veya Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Böylece Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor bunuda bilerek sit amet, consectetur adipiscing elit. Aynı zamanda Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ve Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Yada Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus  ve nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor ve sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor ve sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor yada sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus bununla birlikte nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.