YAZILIM KURSU HAKKINDA

Biz Kimiz?

Yazılım Kursu 2004 yılında Ankara’da kurulmuş bir yazılım eğitim kurumudur. Türkiye’nin en ciddi ve disiplinli Yazılım Eğitimi kurumu olmayı başarmıştır. Aynı zamanda Online yazılım kursu hizmeti ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Ayrıca kullandığı yazılımları kendi yazılım eğitimi tecrübesi ile yapması bu alanda kendini ispatlamıştır. Ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Hibrit yazılım eğitim modeli ile eşsiz bir hizmete imza atmıştır. Hibrit eğitim modeli aynı anda hem online eğitim hem yüz yüze eğitim demektir. Böylelikle Yazılım Kursunda derslerin tamamı kayıt altına alınır. Bununla birlikte bu kayıtlar sadece o sınıfa kayıtlı öğrencilere sistem üzerinden açılır. Ders tekrarlarını ve ödevleri bu kayıtları izleyerek tekrar etme imkanı hizmetlerinden bazılarıdır. Yerleşkesi Ankara Çankaya’da bulunan Yazılım Kursunun 50’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Artık binlerce mezunumuz, yazılım sektörünün öncü firmalarında çalışıyorlar. Bununla birlikte kendi yazılım şirketini kuran başarı hikayeleri ile dolu öğrencileri vardır. Mezunlarımız yazılım uzmanlığına ilk adımı atarak sektöre girerler. Öğrencilerimizle irtibatımızı hiç koparmıyoruz. Öğrencilerimiz sektör de ilerleyerek Kıdemli (Senior) yazılım uzmanı unvanı ile çalışıyorlar. Aynı zamanda Yazılım Takım Lideri, Proje Yöneticisi gibi yazılım operasyon ekiplerinde üst düzey yöneticiliğe yükselmektedirler. Başka bir deyişle, eğitimlerimizde tamamen güncel hayat senaryolarından faydalanıyoruz. Yazılım teknolojileri hemen her gün güncelleniyor. Böylelikle bu değişime ve gelişime ayak uydurmak için bizde her gün güncelleniyoruz. Bununla birlikte Piyasa kendi ihtiyacını karşılamak için mutlaka gelişmek zorunda kalıyor. Ayrıca gelişen veya yeni çıkan tüm yazılım birimlerini yakından takip etmek bizi bugünlere taşıdı. Böylelikle gelişiminize yön vermek ve sektörde kullanılan yazılım teknolojilerini öğrenmemiz gerekmektedir. Bundan dolayı bizde güncel eğitimler vermek Yazılım Kursumuzu güncel tutmak için çok çalışıyoruz. 

Vizyonumuz

Birinci önceliğimiz Türkiye’nin en kaliteli ve  en uygun yazılım kursu fiyatı ile hizmet vermektir. Böylelikle, ülkemize ihtiyacı olan yazılım iş gücünü yüksek kalitede ve son teknolojilerle donatarak hizmet veriyoruz. Kurum olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olmanın yanı sıra Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi,  AutoDESK Yetkili Eğitim Merkezi, Solidworks Lisanslı Eğitim Merkezi, Google Partnerliği, ASOSEM (Ankara Sanayi Odası Sürekli Eğitim Merkezi) CNC Uygulama partnerliği, PearsonVUE (Uluslararası Sınav Merkezi) gibi pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşun partneridir.

Misyonumuz

18 yıllık Yazılım Uzmanlığı Eğitimi ve Yazılım Kursu tecrübemizi daha ilerilere götürerek yazılım eğitimi ve yazılım kursu alanında daha büyük işler başarmak istiyoruz. Bununla birlikte Ankara Yazılım Eğitimi ve Online Yazılım Kursunda ülkemizin geleceğine ışık tutmak istiyoruz. Böylelikle hedeflerimize sağlam adımlarla ve teknoloji üreten ve öğreten bir Yazılım Eğitim Kurumu olmak istiyoruz.