Bilgisayar Eğitim Merkezi
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Uzaktan Eğitim Ön Kayıt
 
Kaybettiğiniz ürün anahtarları geri geliyor!  - 21.01.2014
 

  Windows PC'nize yüklediğiniz yazılımların ürün anahtarını kaybettiğiniz hiç oldu mu? Çeşitli güncellemeler ve hatta kulanım sırasında bazı özellikleri aktifleştirmek için de yazılımların ürün anahtarını sorma alışkanlığı olabiliyor. Ya da Windows'u baştan kurdunuz ve daha nce satın aldığınız yazılımı tekrar kurmak için ürün anahtarına yine ihtiyacınız var ama hatırlamıyorsunuz. Böyle durumlarda kaybedilen ürün anahtarı çok baş ağrıtabiliyor. 

Neyse ki bir yazılım, kaybedilen ürün anahtarlarını geri getiriyor. Bunun için Magical Jelly Bean Keyfinder yazılımını sisteminize kurmanız yeterli. Yazılım, Kayıt Defteri içerisinden, istediğiniz yazılımın sisteminizde kayıtlı olan ürün anahtarını çıkarıp size bildiriyor. Böylece yazılımlarınızı sağlıklı şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Elbette şunu da hatırlatmakta fayda var. Bu bir "keygen" değil. Yani, sadece bilgisayarınızda kayıtlı olan, satın almış olduğunuz yasal programların ürün anahtarlarını yine bilgisayarınızdaki kayıt dosyasından çıkarıp size veriyor. 

Yazılımın bedava sürümü yaklaşık 300 farklı yazılımı destekliyor. 25 doları gözden çıkartarak, bu sayıyı 4.500'e kadar çıkartmak da mümkün...

ETİKETLER;

Yazılım Kursu , Yazılım Uzmanlığı Kursu , Yazılım Uzmanlığı Kursu Ankara , Yazılım Uzmanlığı Ankara , Yazılım Kursu Ankara

 
 

NET Yazılım Uzmanlığı Kursu
JAVA Kursu | JAVA Kursu Ankara
İleri C# Kursu (C Sharp) | C# Kursu Ankara
Android Kursu | Android Kursu Ankara
Web Tasarım ve Programlama
Python Kursu Ankara