Bilgisayar Eğitim Merkezi
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Uzaktan Eğitim Ön Kayıt
 
Türkiye'nin ilk yazılım güvenlik sistemi  - 19.11.2013
 

 Hergün biraz daha gelişen Yazılım ile ilgili bilgi almak ve bu alanda sizde profesyonel eğitimler alıp kendinizi geliştirmek istiyorsanız yazilimkursu.comadresine tıklayın.

Avrupa'nın dördüncü, Türkiye'nin ilk yazılım güvenliği Ar-Ge Merkezi'ni kurarak, öğrencilerinin her alanda gelişimini sağlamayı hedefleyen üniversitede "Uluslararası Yönetim Yüksek Lisans Programı (Master's in International Management 'MIM') Financial Times'ın "En Başarılı Yönetim Yüksek Lisans Programları" sıralamasına ilk sırada yer almıştı.

İktisadi- İdari Bilimler Fakültesi ve İşletme Enstitüsü birlikte aldığı European Quality Improvement System- EQUIS akreditasyonuna sahip olan tek üniversite olan Koç, 5 bin öğrenci ve 500 öğretim üyesi ile her yıl 7 bin 500 mezun veriyor.

Her sene mezun olanların yüzde 25'i lisans üstü ve doktora programlarına devam ediyor; yüzde 70'i ise iş hayatına atılıyor. Üniversitede okuyan öğrencilerin yüzde 60'ı kademeli olarak burslardan yararlanıyor. Burslar karşılıksız ve normal öğrenim süresince devam ediyor.

 

ETİKETLER;

Grafikerlik KursuGrafik Tasarım Kursu AnkaraGrafikerlikAnkara Grafikerlik Eğitimi

 
 

NET Yazılım Uzmanlığı Kursu
JAVA Kursu | JAVA Kursu Ankara
İleri C# Kursu (C Sharp) | C# Kursu Ankara
Android Kursu | Android Kursu Ankara
Web Tasarım ve Programlama
Python Kursu Ankara