Bilgisayar Eğitim Merkezi
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Uzaktan Eğitim Ön Kayıt
 
Tablet ve Telefon Tarihe Mi Karışıyor?  - 15.01.2014
 

     

Bu sınırı CES 2014 Fuarında tanıtılan ve 6,8 inç dokunmatik ekranla donatılmış olan Hisense X1 adlı cihaz tamamen yok edebilir. 7 inç ekrana tabletlerin sahip olduğunu hesaba katarsak (örneğin, Google Nexus 7), yeni ürünle tabletler arasındaki farkın çok cüzi olduğunu söyleyebiliriz.6,8 inç ekranlı Hisense X1’in ekran çözünürlüğü 1920×1080 piksel. Bu birinci sınıf phabletin kalbini dört çekirdekli, güçlü Qualcomm Snapdragon 800 işlemci oluşturuyor. Bu işlemci 2 GB RAM ile birlikte cihaza iyi performans ve hız sağlıyor. Dahili belleğinin 16 GB olması ise bazı beklentileri büyük olan kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilir, bunun yanı sıra yazılım platformu olarak da en son sürüm olmayan Android 4.3 işletim sistemi seçilmiş (ama Kitkat entegrasyonu müjde edilmiş).

Hisense X1’in diğer teknik özellikleri arasında ön ve arka kapağa yerleştirilmiş 5 ve 13 megapiksel kamera, 3900 mAh pil gösteriliyor. Cihazın ebatları 152,8x79x9,7 mm. Bu phabletin Silver markası ile ikinci çeyreğin sonunda ABD piyasasına sürüleceği biliniyor. Cihazın fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi verilmiyor. 

ETİKETLER;

Yazılım Kursu , Yazılım Uzmanlığı Kursu , Yazılım Uzmanlığı Kursu Ankara , Yazılım Uzmanlığı Ankara , Yazılım Kursu Ankara

 
 

NET Yazılım Uzmanlığı Kursu
JAVA Kursu | JAVA Kursu Ankara
İleri C# Kursu (C Sharp) | C# Kursu Ankara
Android Kursu | Android Kursu Ankara
Web Tasarım ve Programlama
Python Kursu Ankara