Bilgisayar Eğitim Merkezi
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Uzaktan Eğitim Ön Kayıt
 
Windows 9 ne zaman çıkacak?  - 14.01.2014
 

 Günümüzde bilgisayarın işlevi git gide çoğalıyor ve buna bağlı olarak da bilgisayarla özleşen Yazılımın yeride artıyor. Birçok iş buralardan ilerletiliyor.  Sizde Yazılım Kursları hakkında bilgi edinmek , Yazılım öğrenmek , Visual Studio , C# , Android gibi günümüzde önemli rolleri olan programları öğrenip kullanabilmek , bu alanlarda profesyonel dersler almak , kendinizi geliştirmek istiyorsanız  yazilimkursu.com dan bize ulaşabilirsiniz.


 Windows 9′un 2015 yılının Nisan ayında piyasaya sürüleceğine yönelik söylentiler bulunuyor.

Daha önce Kasım 2014′te çıkacağına dair söylentiler bulunan Windows 9 için, yeni dedikodular dolaşmaya başladı. Söylentilere göre Microsoft, Windows 9′un hazırlığı içerisinde. Nisan 2015′te piyasaya sunması beklenilen Windows 9′un resmi olarak BUILD 2014 fuarında duyurulması bekleniyor.

Microsoft ürünleri hakkında bilgi sızdırmakla tanınan Paul Thurrott, kendi internet sitesinde Windows 9 için Nisan 2015′e doğru alınacak yolu gösteriyor. Threshold olarak da bilinen sürüm, daha önce Windows 8′e gelecek büyük güncellemelerden biri olarak düşünülmüştü. Ancak söylentilere göre Windows 8 ismine yapışan kötü intibayı gidermek için Microsoft, Threshold’u Windows 9 ismiyle sunacak. Thurrott’un raporlarına göre Microsoft, Windows 9 için Metro 2.0 arayüzü üzerinde çalışıyor. Bu yeni arayüzün daha uyumlu ve kullanışlı olması bekleniyor.

Thurrott, Microsoft’un önümüzdeki Nisan ayında gerçekleşecek olan BUILD 2014 fuarında bu bilgiyi basınla paylaşmasını bekliyor. Aynı zamanda geliştiriciler için pre-alpha sürümü sunmayacakları öngörülürken, Windows 9′un üretime başlanmadan önce üç kilometre taşından geçeceği iddia ediliyor.

ETİKETLER;

Yazılım Kursu , Yazılım Uzmanlığı Kursu , Yazılım Uzmanlığı Kursu Ankara , Yazılım Uzmanlığı Ankara , Yazılım Kursu Ankara

 
 

NET Yazılım Uzmanlığı Kursu
JAVA Kursu | JAVA Kursu Ankara
İleri C# Kursu (C Sharp) | C# Kursu Ankara
Android Kursu | Android Kursu Ankara
Web Tasarım ve Programlama
Python Kursu Ankara