Bilgisayar Eğitim Merkezi
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Uzaktan Eğitim Ön Kayıt
 
CyanogenMod, Android 4.4 yazılımları güncelledi  - 07.01.2014
 

 Günümüzde bilgisayarın işlevi git gide çoğalıyor ve buna bağlı olarak da bilgisayarla özleşen Yazılımın yeride artıyor. Birçok iş buralardan ilerletiliyor.  Sizde Yazılım Kursları hakkında bilgi edinmek , Yazılım öğrenmek , Visual Studio , C# , Android gibi günümüzde önemli rolleri olan programları öğrenip kullanabilmek , bu alanlarda profesyonel dersler almak , kendinizi geliştirmek istiyorsanız  yazilimkursu.com dan bize ulaşabilirsiniz.


 Android platformunun önde gelen yazılım ekibi CyanogenMod, Android 4.4.2 kaynak kodları temel alarak oluşturduğu CM11 yazılımlarında M2 sürümünü yayınladı. Milestone olarak adlandırılan ROM’lar kararlı sürümlere giden yolda bir adım olarak değerlendirilir, Nightly sürümlere nazaran daha az hata içerir ve daha kararlı bir yapıya sahiptir.

Geliştirici ekip 65 Android cihaz için yayınladığı CM11 M2 sürümünde listeye ilerleyen günlerde yeni cihazlarda ekleyecektir. Eğer ROM yükleme konusunda gerekli birikime sahipseniz siz de tablet ya da telefonunuzda CyanogenMod ROM’la stok Android'i tecrübe edebilirsiniz. Söz konusu ROM’ların saf Android’e nazaran daha fazla özelleştirme sunduğunu da hatırlatalım. Yayınlanan yazılımlara ekibin resmi blog sayfası üzerinden ulaşabiliriniz. 
 
 
 

NET Yazılım Uzmanlığı Kursu
JAVA Kursu | JAVA Kursu Ankara
İleri C# Kursu (C Sharp) | C# Kursu Ankara
Android Kursu | Android Kursu Ankara
Web Tasarım ve Programlama
Python Kursu Ankara