Bilgisayar Eğitim Merkezi
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Uzaktan Eğitim Ön Kayıt
 
Demo Yazılım Ve Demo Yazılım Örnekleri  - 06.01.2014
 

 Günümüzde bilgisayarın işlevi git gide çoğalıyor ve buna bağlı olarak da bilgisayarla özleşen Yazılımın yeride artıyor. Birçok iş buralardan ilerletiliyor.  Sizde Yazılım Kursları hakkında bilgi edinmek , Yazılım öğrenmek , Visual Studio , C# , Android gibi günümüzde önemli rolleri olan programları öğrenip kullanabilmek , bu alanlarda profesyonel dersler almak , kendinizi geliştirmek istiyorsanız  yazilimkursu.com dan bize ulaşabilirsiniz.


Bu yazımızda sizlere demo yazılım ile ilgili bilgilerden söz ederek, 
demo yazılım nedir sorusunun yanıtı ile birlikte, demo yazılım örnekleri nelerdir sorusunun yanıtları arasında yer alan demo yazılım örneklerini de aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman kaybetmeden, demo yazılım nedir sorusunun yanıtı ile birlikte, bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:
Demo yazılım nedir? Yazılım firmaları, zaman zaman, hazırlamış oldukları 
lisanslı yazılımın, kullanıcılar tarafından tanınması, ve test edilebilmesi adına, bu lisanslı yazılımları belirli bir zaman için, ücretsiz kullanıma sunarlar. Demo yazılım, lisanslı yazılımın, başlangıçta lisans alınmadan kullanılabilen haline verilen isimdir. Lisanslı yazılım, demo yazılım olarak kullanılmasının sonrasında, belirtilen sürenin sona ermesi ile birlikte lisanslı yazılıma geçtiğinde, demo yazılımın kullanımı ya tamamen iptal edilir; ya da belirli bir kısıtlamaya tabi tutularak gerçekleştirilmeye devam edilir; ancak bu kısıtlama ile, demo yazılımın özellikleri genel olarak kullanılamaz hale gelir.
Demo yazılım örnekleri nelerdir? Demo yazılım örnekleri arasında ilk olarak antivirüs programlarından söz etmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, ses kayıt programları arasında da demo yazılım örnekleri yer almaktadır. Demo yazılım örneklerinin isimlerine bakmak istersek:
Kaspersky
Goldwave
The Sims 2
Norton
Eset
Avast
Avg
Creative Cloud
Photoshop
After Effects
İllustrator
Acrobat Xl Pro
Adobe Audition
Dreamweaver
Flash Professional
Adobe Premiere Pro

 

ETİKETLER;

Yazılım Kursu , Yazılım Uzmanlığı Kursu , Yazılım Uzmanlığı Kursu Ankara , Yazılım Uzmanlığı Ankara , Yazılım Kursu Ankara

 
 

NET Yazılım Uzmanlığı Kursu
JAVA Kursu | JAVA Kursu Ankara
İleri C# Kursu (C Sharp) | C# Kursu Ankara
Android Kursu | Android Kursu Ankara
Web Tasarım ve Programlama
Python Kursu Ankara