Bilgisayar Eğitim Merkezi
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Uzaktan Eğitim Ön Kayıt
Hakkari Yazılım Kursu

 HAKKARİ YAZILIM KURSU / HAKKARİ' DE YAZILIM KURSU VEREN KURUMLAR

İLÇE YAZILIM KURSU / HAKKARİ / ÇUKURCA KURUM TEL UZAKTAN EĞİTİM
ÇUKURCA
 • YAZILIM UZMANLIĞI KURSU İÇERİĞİ
 • C# KURSU
 • ASP.NET KURSU
 • MS SQL KURSU
 • ANDROID KURSU
 • JAVA KURSU
 • ORACLE KURSU
 • PHP MY SQL KURSU
 • MOBİL UYGULAMA IOS KURSU
 • MICROSOFT MVC KURSU
 • AJAX KURSU
Kurum Adı Gelecek Telefon Numarası Gelecek UZAKTAN EĞİTİM 
İLÇE YAZILIM KURSU / HAKKARİ / ŞEMDİNLİ KURUM TEL UZAKTAN EĞİTİM
ŞEMDİNLİ
 • YAZILIM UZMANLIĞI KURSU İÇERİĞİ
 • C# KURSU
 • ASP.NET KURSU
 • MS SQL KURSU
 • ANDROID KURSU
 • JAVA KURSU
 • ORACLE KURSU
 • PHP MY SQL KURSU
 • MOBİL UYGULAMA IOS KURSU
 • MICROSOFT MVC KURSU
 • AJAX KURSU
Kurum Adı Gelecek Telefon Numarası Gelecek UZAKTAN EĞİTİM 
İLÇE YAZILIM KURSU / HAKKARİ / YÜKSEKOVA KURUM TEL UZAKTAN EĞİTİM
YÜKSEKOVA
 • YAZILIM UZMANLIĞI KURSU İÇERİĞİ
 • C# KURSU
 • ASP.NET KURSU
 • MS SQL KURSU
 • ANDROID KURSU
 • JAVA KURSU
 • ORACLE KURSU
 • PHP MY SQL KURSU
 • MOBİL UYGULAMA IOS KURSU
 • MICROSOFT MVC KURSU
 • AJAX KURSU
Kurum Adı Gelecek

Telefon Numarası Gelecek

UZAKTAN EĞİTİM 

 

Hakkari Yazılım Kursu  Haber ve Duyuruları

MCSD: Microsoft Certified Solutions Developer
MCSD: Microsoft Certified Solutions Developer MCSD: Microsoft Certified Solutions Developer Yazılım geliştiriciler için dünya çapında tanınan standart
28.10.2013

GEMİM
Yazılım Sanayicileri Derneği'nden Girişimcilik Eğitim ve İnkübasyon Merkezi
08.01.2014

Android Eğitim Programı Başlıyor...
Android Eğitim Programı Başlıyor... İndirimli Android Eğitim Programı Başlıyor... Android Eğitim Takvimimiz
28.10.2013

AutoCAD Virüsü Sistemleri Saldırılara Açıyor
Özellikle teknik çizimler için kullanılan ve oldukça popüler olan AutoCAD, saldırganların sistemlere sızmak için kullandığı bir kapı haline geldi. .FAS uzantısıyla kendisini AutoCAD'in gerçek bir parçası gibi gösteren zararlı yazılım bir kez açıldığında, sistemin açık vermesine sebep oluyor.
08.01.2014

Türkiye'nin ilk yazılım güvenlik sistemi
Avrupa'nın dördüncü, Türkiye'nin ilk yazılım güvenliği Ar-Ge Merkezi'ni kurdu.
19.11.2013

AutoCAD Virüsü Sistemleri Saldırılara Açıyor!
Özellikle teknik çizimler için kullanılan ve oldukça popüler olan AutoCAD, saldırganların sistemlere sızmak için kullandığı bir kapı haline geldi. .FAS uzantısıyla kendisini AutoCAD’in gerçek bir parçası gibi gösteren zararlı yazılım bir kez açıldığında, sistemin açık vermesine sebep oluyor.
13.01.2014

Oracle VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı!
Yazılım dünyası bugün yoğun bir gündem geçiriyor. Sabah saatlerinde yayınlanan Windows 8.1'den sonra şimdi de dünyanın en büyük ikinci yazılım şirketi olan ve daha çok kurumsal çözümler geliştiren Oracle'ın ücretsiz sanallaştırma yazılımı VirtualBox'ın yeni sürümü yayınlandı.
19.11.2013

Hangi programı kaldırmalı?
Windows'ta yeni yazılımları denemeyi seviyorsanız, bazı küçük sorunlarla da karşı karşıyasınız demektir. PC'nizin çabucak dolması, itinalı bir temizlik yapmak zorunda kalmak gibi... Bu konuda Windows'un program kaldırma aracının da size çok fazla yardım ettiği söylenemez.
13.01.2014

Windows 7'nin büyüme hızı Windows 8'i geçti !
Microsoft'un geçen yıl teknoloji dünyasına sunduğu çiçeği burnunda işletim sistemi Windows 8 pazar payı oranı ile Vista'yı geride bıraksa da XP ve 7 sürümlerinin halen gerisinde. İlk dönemde iyi bir büyüme hızı yakalayan Windows 8 son dönemde ise biraz yavaşladı.
27.11.2013

Windows XP'deki önemli açık yamalanıyor
Ölmesine sadece günler kalan Windows XP'ye belki de son önemli yama geliyor!
14.01.2014

Türk yazılımcıların dünya çapındaki başarıları
Son dönemlerde yazılımda adını dünyaya duyuran Türk mühendisler uluslararası markaların ilk tercihleri arasına girmeye başladı. ABD ve AB’ye göre Türkler daha hızlı, daha analitik ve daha sorunsuz iş çıkarıyorlar.
03.12.2013

Windows 9 ne zaman çıkacak?
Daha önce Kasım 2014'te çıkacağına dair söylentiler bulunan Windows 9 için, yeni dedikodular dolaşmaya başladı. Söylentilere göre Microsoft, Windows 9'un hazırlığı içerisinde. Nisan 2015'te piyasaya sunması beklenilen Windows 9'un resmi olarak BUILD 2014 fuarında duyurulması bekleniyor.
14.01.2014

Türkiye'yi 'beyin gücü' büyütecek
Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, bilişim toplumu, bilişim sektörü ve bilişim ekonomisi ile bilgi toplumu ve bilgi ekonomisi arasında dağlar kadar fark olduğunu belirterek, “Bilgi toplumu dediğimiz, bir ülkenin büyümesini sanayi yatırımlarıyla değil beyin gücüyle yapması demek. Tabii ki buraya giden yolda bilişim sektörünün gelişmesi genişbant bağlantılarının olması, intern
04.12.2013

GEMİM, Girişimcileri Yurtdışına Taşıyacak
İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteğini kazanan, YASAD’ın hazırladığı GEMİM Projesi, girişimcilere 120 saati aşkın eğitim, 144 saat danışmanlık, ofis alanı ve yurtdışı yatırımcılarla görüşme imkanı sunuyor.
14.01.2014

Doğalgaz Faturası Bilgisayar Yazılımı ile Yüzde 30
Kış aylarında ısınma giderlerinin artmasını önleme adına Almanya’da yazılım üretildi. Kalorifer kazanının boşa çalışmasını engelleyen yazılım ile yakıttan yüzde 30 tasarruf etmek mümkün.
09.12.2013

100 bin bilgisayara casus yazılım yüklenmiş!
ABD Ulusal Güvenlik Ajansı'nın, (NSA) dünya genelinde yaklaşık 100 bin bilgisayara, bilgi toplama ve siber saldırılara imkan tanıyan casus bir yazılım yerleştirdiği tespit edildi.
15.01.2014

Türkiye Yazılım Geliştiricileri Anketi’ne 1181 kiş
Geçtiğimiz hafta başında sizlerle Türkiye Yazılım Geliştiricileri Anketi adı altında bir anket paylaşmıştık. 2 Aralık Pazartesi günü yazının yayına girdiği dakikadan, 6 Aralık Cuma saat 15.00'a kadar yayında kalan ankete 1181 kişi katıldı.
09.12.2013

Tablet ve Telefon Tarihe Mi Karışıyor?
Bu sınırı CES 2014 Fuarında tanıtılan ve 6,8 inç dokunmatik ekranla donatılmış olan Hisense X1 adlı cihaz tamamen yok edebilir. 7 inç ekrana tabletlerin sahip olduğunu hesaba katarsak (örneğin, Google Nexus 7), yeni ürünle tabletler arasındaki farkın çok cüzi olduğunu söyleyebiliriz.
15.01.2014

Futbol Hakemleri İçin Yazılım Geliştirdi
GÜÇ GÖNEL - Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı ve bölgesel futbol hakemi Yrd. Doç. Dr. Ümit Deniz Uluşar, uzmanlık alanıyla hobisini birleştirip, futbol hakemlerinin eğitiminde kullanılabilecek "Futbol Sahası" adıyla bir bilgisayar yazılımı geliştirdi.
10.12.2013

Winamp tekrar hayat buldu
Dijital dünyanın efsane müzik uygulaması Winamp, geçtiğimiz ay internetteki varlığına son vermişti. Belçikalı bir şirket, 15 yıllık yazılıma vefa borcunu ödeyerek Winamp'i AOL'den satın aldığını açıkladı.
15.01.2014

Faturası bilgisayar yazılımı ile yüzde 30 azalacak
EU Promatic, adlı ürünün şu anda merkezi ısıtma kullanan binalarda uygulandığını belirten BDK Enerji Genel Müdürü Erdal Sezer, “Yakıta herhangi bir karışım koymadan veya bina ısısında kısmaya gitmeden ürünümüz ile kazanın çalışma şekline yön veriyoruz. Bu yazılım sayesinde sıcaklık belirli dereceye geldiğinde kalorifer çalışmasına ara veriyor; pencere açılır açılmaz algılanıyor.
10.12.2013

Online Kullanıcıları 2014’te Bekleyen 6 Tehdit
Online güvenlik sistemleri üreticisi Comodo, online dünyaya her geçen gün yenileri eklenen tehditleri önceliklerine göre sıraladı. İşte Mac OS kullanıcılarından, online banka şube müşterilerine milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren yeni tehditler
20.01.2014

Microsoft Nokia'nın gücüyle pazar payını artıracak
Hande Berktan'ın sunduğu İş Dünyası programına konuk olan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen "Nokia'yı satın alarak farklı bir alanda rekabet yarışına girdik. Hedefimiz Nokia'nın gücü ile pazar payımızı artırmak" dedi
11.12.2013

Kaybettiğiniz ürün anahtarları geri geliyor!
Windows PC'nize yüklediğiniz yazılımların ürün anahtarını kaybettiğiniz hiç oldu mu? Çeşitli güncellemeler ve hatta kulanım sırasında bazı özellikleri aktifleştirmek için de yazılımların ürün anahtarını sorma alışkanlığı olabiliyor.
21.01.2014

Telefonunuzun dinlendiğini nasıl anlarsınız?
Eğer telefonunuz dinleniyorsa, korkmayın. Bazı yöntemlerle kimin dinlediğini bulmanız mümkün...
11.12.2013

Windows 8'in döşemelerine makyaj!
Windows 8'in başlangıç ekranındaki kutuların görünümü sizi sıkıyorsa, gelin onlarla biraz oynayalım!
21.01.2014

Windows 7 hala Windows 8'den hızlı büyüyor!
Microsoft'u başlat menüsünü geri getirmeye iten şey, Windows 8 hakkındaki bu gerçekler olabilir mi?
16.12.2013

Microsft'a ardı ardına saldırı!
Geride bıraktığımız birkaç hafta içerisinde Microsoft'un birçok internet sitesi, Syrian Electronic Army tarafından hack'lendi. Her ne kadar Microsoft konu hakkında hızlı davranıp, tüm online kontrolü eline yeniden almış olsa da, yapılan son açıklamaya göre Microsoft Office Blog halen SEA tarafından saldırılara maruz kalıyor.
22.01.2014

Siber savaşa karşı yerli yazılım harekatı
Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi, saldırılara anında karşı koyacak. TÜBİTAK'ın üzerinde çalıştığı yerli anti virüs de kritik bilgileri koruyacak.
16.12.2013

16 milyon internet kullanıcısına büyük şok
Almanya Federal Güvenlik Bürosu, 16 milyon internet kullanıcısının kimlik bilgilerinin çalındığını açıkladı. Bu, ülke nüfusunun beşte birinin şifrelerinin ve kendileri hakkındaki diğer bazı bilgilerin ele geçirildiği anlamına geliyor.
22.01.2014

Herkes yazılım öğreniyor!
Öğrenmek için yeni bir şeyler arıyorsanız, hayatınızın akışını değiştirmek istiyorsanız, yazılım dünyası sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Herkesin kodlama öğrenebileceği üzerine Google'ın, Microsoft'un ve bunun gibi dünyada söz sahibi olan ve yazılım konusunda ilk sıralarda yer alan firmalar destek çıkıyor ve bu konuda tüm dünyanın bilinçlendirilmesi için çalışmaları bulunuyor.
17.12.2013

Mobil cihazlar için yazılım geliştirme: PhoneGap
pache’in Cordova adı altında geliştirmeye başladığı yazılım; open source olarak mobil cihazlar (iOS, Android, Blackberry, Windows Phone, webOS, bada gibi platformlar) için program derlemenize imkan sağlıyor. HTML, CSS javascript biliyorsanız PhoneGap ile mobil cihazlar için yazılım geliştirmek için hazır sayılırsınız.
27.01.2014

Bilgisayarlara casus yazılım gönderilecek
Uluslararası Antalya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Savaş Bozbel, tasarı halindeki Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun yasalaşması halinde internetten müzik indirenlerin IP (Internet Protocol) adreslerinin Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından akredite edilmiş yazılım vasıtasıyla tespit edileceğini belirterek, "Yani kanun koyucu sizin bilgisayarınıza casus yazılım gö
17.12.2013

Türkiye'de Eğitim 'Oyun'laşıyor
Türkiye’nin gündemine FATİH Projesi’yle giren eğitim teknolojileri, hızla gelişiyor. Teknoloji hızla değiştirmeye başladığı sektörlerden biri eğitim olmaya devam ediyor.
27.01.2014

Microsoft'u bıraktı; Google'ı seçti!
Önemli bir mühendis daha Microsoft'u terk ederek Google adına çalışma kararı aldı. Blaise Agüera y Arcas, Microsoft'a 2006 yılında katılmıştı. Kendisi, Microsoft'un Bing Maps hizmetinin üretim ve geliştirme aşamalarında kilit isimlerden biri olarak biliniyordu. Arcas, bunun yanı sıra Photosynth yazılımının da üretim ve geliştirme aşamasında önemli bir yere sahipti.
23.12.2013

Visual Studio ? Nedir Ne Amaçla Kullanılır ?
Yazılım, bilgisayarın belirli bir işi yapabilmesi için tasarlanan komutların tümüdür. Kullanım amaçlarına göre çeşitli yazılım türleri mevcuttur. Örneğin kelime işlemleri için MS Word, yazılım geliştirme işlemleri geliştirmek için MS Visual Studio .NET gibi uygulamalar kullanılır. Yazılımlar genel olarak üç kısımda incelenebilir :
28.01.2014

Blackberry'den yeni yazılım geliyor!
2013 yılına yeni bir işletim sistemi ve yeni telefonlarla umut aşılayan BlackBerry, istenilen satış rakamlarına ulaşamadı ve ciddi manada pazar kaybı yaşadı.
24.12.2013

Asp.net Nedir ? Asp.Net İle Neler Yapılabilir ?
Asp.net web uygulama geliştirme (framework) çatısıdır. Microsoft’ un geliştirmiş olduğu klasik ASP’ nin üzerinde önemli geliştirmeler yapılarak oluşturulmuştur. Asp.net modern bir teknolojidir ve web sayfaları, web uygulamaları ve XML web servisleri hazırlanmasına olanak sağlar. ASP.NET programlama dili değildir. Asp.net ile bir web uygulaması hazırlamak için .net dillerinden (C#, VB.net..) biris
28.01.2014

Türk Mikroskobu, Bilişim Devinin Labavatuvarında
SELMA KASAP - Hacettepe Teknoparkı'nda araştırmalarını sürdüren Prof. Dr. Ahmet Oral'ın koordinatörlüğünde 15 yıllık araştırma sonucu geliştirilen yüzeylerin atomik seviyede haritasını çıkaran "atomik kuvvet mikroskopları", ABD'nin ünlü bilişim devine satıldı.
24.12.2013

"Çakma" yazılım tehdit ediyor
Siber dolandırıcılar, popüler FTP uygulaması Filezilla'nın kötü amaçlı bir kopyasını internette yaymaya başladılar. Bu kötü amaçlı kopya, aynı normal uygulama gibi çalışıyor ancak bunun yanı sıra giriş bilgilerinizi de hacker-kontrollü bir kaynağa gönderiyor. Programın kötü ikizi, asıl program ile aynı görüntü ve hisse sahip ve açıkça anlaşılıyor ki, yaptığı kötülüklerin gizlenmesi amacı ile tasar
03.01.2014

Spotify'den Winamp'a özel yazılım
Dijital müzik platformu Spotify, 21 Aralık'ta dijital dünyaya gözlerini kapayan Winamp için özel bir yazılım sundu. Spotiamp adı verilen uygulama, Spotify'ın klasik Winamp tasarımını taşıyor.
25.12.2013

Hangi işletim sistemi?
Yeni bir PC almayı düşünenler için işletim sistemi seçenekleri, bugün hiç olmadığı kadar fazla. Windows hala çok popüler, ancak Mac'ler şaşırtıcı biçimde üst seviye laptop'larda fiyat anlamında öne geçemeye başladılar. Chromebook'lar basit ve ucuz bir seçenek sunuyorlar, Linux'lu laptop'lar da seçenekleriniz arasında.
04.02.2014

Türk oyun severlere tehlike alarmı!
PlayStation 4 ve Xbox One’ın lansmanlarından sadece birkaç gün sonra, Kaspersky Lab uzmanları bilgisayar oyunu oynayanların 2013’te dünya çapında çok yüksek sayıda saldırıya hedef olduğunu keşfetti. Kaspersky Lab halen 4,6 milyon adet oyun odaklı kötü amaçlı yazılım bulunduğunu ve oyun severlerin karşı karşıya kaldığı saldırı sayısının 11,7 milyona ulaştığını belirtiyor. Listenin 7’inci sırasında
25.12.2013

Yeni başlayanlar, Linux'a nerden başlamalı?
Linux dünyasına yeni adım atıyorsanız, kafanızı en çok kurcalayan sorulardan bir tanesi, sayısız dağıtım arasından hangisini seçeceğiniz. Hangi kriterleri aramanız gerektiğini bile bilmiyorsanız, işiniz daha da zor demektir. 1990'ların ortaları ve sonlarında bir dağıtım seçmek çok daha kolay bir işti. Genellikle hakkında konuşulan bir dağıtımı veya arkadaşınızın tecrübe edip, size tavsiye ettiği
04.02.2014

Siber güvenlikte tehlike çanları çalıyor
Türkiye'de lisanssız yazılım kullanım oranının yüzde 62 olması siber korsanları Türkiye'yi hedef almaya davet ediyor
30.12.2013

Windows 8.1 Update 1 internete sızdı!
Windows 8.1'e bu sene gelecek olan güncellemenin erken bir sürümü, sonunda internete sızdı! Polonyaca bir web sitesinin internete sızdırdığı 64-bit'lik Windows 8.1 Update 1'in yapı numarası 9600.16596. WINBLUES14_GDR_LEAN. 140114-0237. Yapıdaki değişiklikler, şöyle sıralanıyor:
04.02.2014

ABD dizüstü bilgisayarlara casus yazılım yüklemiş
ABD Ulusal Güvenlik Dairesi'nin (NSA), küresel dinleme ve casusluk kapsamında internetten satılan dizüstü bilgisayarlara casus yazılım yüklettiği ortaya çıktı.
30.12.2013

Ajax Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?
AJAX ( Asynchronous JavaScript and XML ) web sayfalarında Javascript kullanımı ile etkileşimli araçlar yaratmada kullanılan bir programlama tekniğinin adıdır. AJAX bilindiğinin aksine, kesinlikle bir programlama dili değildir. Javascript, XMLHttpRequest , Php gibi araçları etkileşimli çalıştıran bir araçtır.
17.02.2014

Bursa, Türkiye'nin yazılım merkezi olacak
Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Dilek'in katılımı ile Crowne Plaza otelde yapıldı. Kent ekonomisinin büyüme hızını artıracak Yazılım Vadisinde, yazılım firmalarına kümelenme çalışmaları için destek verilmesine yönelik hazırlanan projenin ayrıntıları kamuoyu ile paylaşıldı.
31.12.2013

MVC Programlama Dili Hakkında Bilgiler
MVC nin asıl özelliği diğer dillerdeki gibi Kod Dağlarından farklı olarak kısa kısa kodlarla farklı farklı işlemleri gerçekleştirebilmesidir. Zor olmasına karşın öğrenildiği taktirde kullanilabilirlik açısından çok pratiktir. -MVC’de bir uygulamanın kullanıcı arayüzü 3 ana bölüme ayrılır:Model: Data işlemlerinin ve iş kurallarının tanımlanır, class’lar oluşturulur View: Kullanıcı
17.02.2014

Demo Yazılım Ve Demo Yazılım Örnekleri
Bu yazımızda sizlere demo yazılım ile ilgili bilgilerden söz ederek, demo yazılım nedir sorusunun yanıtı ile birlikte, demo yazılım örnekleri nelerdir sorusunun yanıtları arasında yer alan demo yazılım örneklerini de aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir.
06.01.2014

"Çakma" yazılım tehdit ediyor
Günümüzde bilgisayarın işlevi git gide çoğalıyor ve buna bağlı olarak da bilgisayarla özleşen Yazılımın yeride artıyor. Birçok iş buralardan ilerletiliyor. Sizde Yazılım Kursları hakkında bilgi edinmek , Yazılım öğrenmek , Visual Studio , C# , Android gibi günümüzde önemli rolleri olan programları öğrenip kullanabilmek , bu alanlarda profesyonel dersler almak , kendinizi geliştirmek istiyorsanız
19.02.2014

Genç yazılım geliştiricilere ‘dark side’dan öğüt
Gözlemlediğim kadarıyla, iki ana tip yazılım geliştirici grubu var. Birinci grup açık kaynak yazılım dünyasına daha yakın olan, startup kültürüne daha yakın firmalarda çalışanlar. İkinci grup ise kurumsal dünyaya daha yakın çalışanlar.
07.01.2014

İyi bir yazılımcı olmak için yapılması gerekenler
Heyecanlanın! Yaptığınız işle ilgili heyecanlanın ve bu heyecanı etrafınıza yayın. Görevleri size verildiği için yapıyormuş gibi bir izlenim yaratmanız hiç işinize yaramaz. Tam tersine aldığınız görevi kutsayın! ve onu başarmanın heyecanını koruyun. Heyecan çok önemlidir! Ne kadar teknik bilgisi olursa olsun heyecanı olmayan ve yaptığı işi büyük bir heyecanla yapmayan bir yazılım geliştiricinin ö
19.02.2014

Project Siena ile kendi uygulamanı yap!
Microsoft, Windows 8.1 için yeni uygulamalar geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla, uygulama geliştirme aşamasını çok daha basitleştiren Project Siena uygulamasının beta sürümünü yayınladı.
07.01.2014

İyi Bir Yazılımcı Olmanın Reçetesi
Yetenek Çoğuna göre yetenek bu işin önemli bir parçası. Bir programlama dili öğrenmek ve bunu kullanarak bazı programla geliştirmek için çok fazla yeteneğe ihtiyacınız yok tabi ki, ama bana sorarsanız, bu konuda yol almak için yetenek önemli bir faktör. Şöyle düşünün, neredeyse herkes şarkı söyleyebiliyor değil mi? Ancak, herkesin iyi bir şarkıcı olmasını bekleyemeyiz. Bence, programcılık konusunu
19.02.2014

CyanogenMod, Android 4.4 yazılımları güncelledi
Android platformunun önde gelen yazılım ekibi CyanogenMod, Android 4.4.2 kaynak kodları temel alarak oluşturduğu CM11 yazılımlarında M2 sürümünü yayınladı.
07.01.2014

Bilgisayar Programcılığı ve Programlama Dilleri
Bilgisayar Programcılığı Nedir bu bilgisayar programcılığı ? Zor mu? Deli işi mi? Evet birçok kişi bilgisayar programcılarının ne ile uğraştığını bilir fakat nasıl uğraşıp neler yaptığını pek bilmez... Bu konulara sayfamda biraz özet olsa da değineceğim. Önce bilgisayar dünyasında sıkça kullanılan bir kelimeden bahsedeyim yazılım... Yazılım(software) kelimesi bilgisayar programlama dilleriyle olu
19.02.2014

 

NET Yazılım Uzmanlığı Kursu
JAVA Kursu | JAVA Kursu Ankara
İleri C# Kursu (C Sharp) | C# Kursu Ankara
Android Kursu | Android Kursu Ankara
Web Tasarım ve Programlama
Python Kursu Ankara