Bilgisayar Eğitim Merkezi
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Uzaktan Eğitim Ön Kayıt
Kursiyer Görüşleri

 KURSİYER GÖRÜŞLERİ

Bilgisayar Kursu /KURUMSAL /İleri Excel- MANPOWER
 
Kurs ve eğitmenden çok memnun kaldığımı, eğitimi organize eden Manpower yetkilisi olarak söyleyebilrim. Özellikle güleryüzlü ve yardımseverliliğiniz (tüm çalışanlar olarak) çok memnun ediciydi. Eğitmenimiz oldukça başarılı ve vermiş olduğu eğitim programına hakim pc ve projeksiyon (teknik ekipman) çok iyi. Teşekkür Ederiz.
Bilgisayar Kursu /Yazılım Uzmanlığı - Ali GÜVENDİK
 
Öğrenmke istediğim çoğu şeyi öğrendiğimi ve gayet başarılı bir kurs dönemi geçirdiğimi düşünüyorum.
Bilgisayar Kursu /Yazılım - Nur BULAYCI
 
Kurs başlangıcından bu yana beklentilerim fazlası ile gerçekleşti. Eğitim ve idari yönünden oldukça memnunum.
Bilgisayar Kursu/AutoCAD - Fatma OTACI
 
Gayet uygun fiyatlarla ve güler yüzlü eğitim imkanlarıyla herkese faydalanabilme olanağı sağlamanız çok güzel. Kesinlikle herhangi bir kursa katılmam söz konusu olursa katılacağım yardım alabileceğim tek kurumsal yer.
Bilgisayar Kursu /Emir Melih UĞUR (Mak.Müh.)
 
Bilgisayar Kursu /Catia kursu başarılı ve planlı bir kurs kurs sonundaki aldığım bilgi fazla, ileriki yaşantıma büyük katkıda bulunacağına inanıyorum. Emir Melih UĞUR (Mak.Müh.)
Bilgisayar Kursu /Melike Aker-Öğrenci
 
Buraya geldiğimde hiçbirşey bilmiyordum ve alanım konusunda hiçbirşey yapamıyorum korkusu kaygısı yaşıyordum. Şimdi istediğim sonucu aldığıma inanıyorum. Melike Aker (Bilgisayar Kursu /Grafik Tasarım Öğretmenliği)
Bilgisayar Kursu /İrem KANTER-İnşaat Tek.
 
Herkese önerebileceğim, gerçekten iyi bir kurs. Hocaların anlatımı harika çok kısa zamanda bir çok bilgi iyi bir şekilde anlatılıyor. İrem KANTER (Bilgisayar Kursu /İnşaat Teknikeri)
Bilgisayar Kursu /Timuçin Demir-Çevre Müh
 
İyi ve doğru bir eğitim aldım. Bu verilen eğitim için teşekklür ederim. Noyan Timuçin Demir (Bilgisayar Kursu /Çevre Mühendisi)
Bilgisayar Kursu /Umit ALPAT -3DMax
 
Gayet başarılı bir kurstu, amacına ulaştığına inanıyorum. Burada temel mantığı aldım tabi geliştirmek bana bağlı daha çok çizim yaparak ve örnekler inceleyerek. Bu kursun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bilgisayar Kursu /3DS Max Kursları Ümit ALPAT (Bilgisayar Kursu /Makine Konst. Öğretmeni)
Bilgisayar Kursu /Ömer Keleş (Öğrenci)
 
Bilgisayar Kursu /Kurs süresince faydalı bir eğitim aldığımı düşünüyorum kursa katıldığım için şanslı olduğum kesin. Catia Kursları Kursiyer Ömer KELEŞ (Bilgisayar Kursu /Öğrenci)...

 

NET Yazılım Uzmanlığı Kursu
JAVA Kursu | JAVA Kursu Ankara
İleri C# Kursu (C Sharp) | C# Kursu Ankara
Android Kursu | Android Kursu Ankara
Web Tasarım ve Programlama
Python Kursu Ankara